Katamaraan Nacra 20 one design


Hind 0 EUR+km; Race package +0 EUR
  • Tooteinfo
  • Tehnilised näitajad

Kehakaalult raskematele, kogukaaluga 170+ kg purjetajate paarile on ideaalne valik Nacra 20 One Design. Nacra “One Design” on teinud seda mida teised tootjad ei ole suutnud- projekteerinud katamaraani mis on väga jõuline ja kiire just suure kehakaaluga purjetajatele, andes neile võimaluse konkureerida võrdsetel alustel teiste paatkondadega.
Sandwich meetodil vinüülpolüestrist valmistatud suurendatud ujuvusega pontoonid on väga jäigad ja võimaldavad hoida katamaraani ohutult erinevatel kurssidel. Veidi kõrgemale tõstetud avar trampliin on kuiv ning võimaldab sõitjatel ohutult liikuda.
Täislattidega foka ja isepautiv fokasüsteem teeb pautimise kergeks ning on alati valmis kiirenduseks.
Klassireeglid annavad Nacra 20 One Disigne purjetajatele võimaluse konkureerida teineteisega lähtuvalt oma oskustest ja kogemusest, mitte rahakoti paksusest. See katamaraan on ideaalne nii klassisõitudeks kui ka pikkade distantsidega regattidel, mille jooksul saavad määravaks suurem ujuvus ja võistlusväärtus.
Juba paar meetrit sekundis tuulega on see katamaraan võimeline tõusma lendu, et siis kahekesi trapetsis olles saaks kasutada kogu potentsiaali mida võivad anda pöörlev mast ja Pentaxi täispikkade lattidega purjed. Kõige selle jõu ja kiiruse juures püsib Nacra 20 One Designe stabiilsemana kui ükski teine konkurent! Kui nüüd veel tõstate 25 ruutmeetrise spinnakeri, siis jätate konkurendid kaugele maha imetlema teie kiiret sõitu. Seda katamaraani võib vabalt võrrelda ralliautoga – kui te soovite rallit võita, siis on Nacra 20 One Designe just teile õige.

Katamaraani pikkus 6,12m

Masti kõrgus 9,75m

Katamaraani laius 2,6m

Groodi pindala 19,2m

Foka pindala 4,72m

Spinnakeri pindala 25m