Katamaraan NACRA 500 SPORT


Hind 10250 EUR+km; Sport pack +1500 EUR
  • Tooteinfo
  • Tehnilised näitajad

Nacra 500 Sport on konstrueeritud võitudele ning tema optimeeritud kuju on võistlusvõimeline pikki aastaid. Nacra 500 Sport erineb mudelist 500 suurema läbilattidega MNX foka poolest, mille halsi- ja soodinurk on viidud madalamale, kandmaks rohkem energiat edasiliikumiseks ning vähendab katamaraani kreeni ja triivi. MNX purjed on valmistatud Perfomance purjetöökojas ja tugevdatud monofilmiga.Purjetamine ilma svertideta annab vabaduse panna katamaraan vette ja võtta veest kus iganes soovid. Ühte parimat Nacra katamaraanide omadust-„kick up“ roolisüsteemi on lihtne ja ohutu kasutada.

Pontoonide ujuvus ja jäikus on garanteeritud. Varustatuna topelt trapetsitega on Nacra 500 Sport loodud just kohalikel klubivõitlustel osalemiseks, kus svertide kasutamine võib olla kohalikest oludest tingituna võimatu või raskendatud.

17 ruutmeetrine spinnaker täiendab väga heas tasakaalus olevat katamaraani sedavõrd, et võite keskenduda kiirele sõidule, mitte muretsedes katamaraani ümbermineku pärast. Spinnakeri hoidmine poomi alla kotis teeb purje kasutamise äärmiselt lihtsaks ja mugavaks. Kõik plokid ja stopperid on Harkeni kvaliteettooted.

Kui Nacra 500 kutsutakse “taskuraketiks”, siis Nacra 500 Sport annab sellele nimetusele ka sportiku sisu, kuna tema võistlusväärtus on võimeline napsama esikohti ka kiirematelt katamaraanidelt.
Ta ON kiirem kui ta peaks olema!

Katamaraani pikkus 5m

Masti kõrgus 8,23m

Katamaraani laius 2,44m

Groodi pindala 14,15m

Foka pindala 3,71m

Spinnakeri pindala 17m