Katamaraan Nacra 570 SPORT


Hind 12050 EUR+km; Sport pack +1500 EUR
  • Tooteinfo
  • Tehnilised näitajad

570 Sport viib svertideta katamaraanid uuele tasemele. See katamaraan on jõuline ja kiire. Nacra 570 Sport erineb mudelist 570 suurema läbilattidega MNX foka poolest, mille halsi- ja soodinurk on viidud madalamale, kandmaks rohkem energiat edasiliikumiseks ning sellega vähendab katamaraani kreeni ja triivi.MNX groot ja foka ei anna katamaraanile mitte ainult kiiruse vaid ka väga ilusa ning kaasaegse välimuse.

Suure ujuvusega vinüülpolüestrist „sandwich“ meetodil valmistatud pontoonid annavad suurima tugevuse ja massi suhte, mis kokkuvõttes võimaldab teil kasutada Nacra katamaraane suhteliselt kauem kui muid katamaraane.

Suur ujuvusvaru eespool masti annab teile võimaluse purjetada tugevas tuules, nii vastu- kui allatuult ilma, et peaksite liigselt kartma ümberminekut. Nacra 570 Sport on väga hästi tasakaalustatud katamaraan ning käitub just nii hästi kui roolimees seda soovib.
Harkeni plokid ja stopperid tagavad tõrgeteta töö purjedega. Kergelt liikuvad grootsoodi ja halsinurgapinguti lubavad vaevata kasutada kogu Nacra 570 Sport jõu ja kiiruse potentsiaali.

21 ruutmeetrise spinnakeri kiirendus allatuulekurssidel ei jäta ükskõikseks ühtegi tõelist kiirusenautijat. Ühe valli süsteem teeb spinnakeri heiskamise ning langetamise väga lihtsaks ja kiireks ning on tõeliselt efektiivne.

Kui varasematel aegadel oli allatuult purjetamine ebasümmeetriliste pontoonidega katamaraanidel problemaatiline, siis Nacra 570 Sport on selle puuduse kõrvaldanud. See katamaraan on sõitjale rõõm! Nacra 570 Sport on kiire ning ohutu, võidab kiiresti teie usalduse ning siis on võidud kerged tulema.

Katamaraani pikkus 5,65m

Masti kõrgus 9,15m

Katamaraani laius 2,44m

Groodi pindala 16,55m

Foka pindala 4,9m

Spinnakeri pindala 21m