Katamaraan Nacra 580 SPORT


Hind 12815 EUR+km; Sport pack +1500 EUR
  • Tooteinfo
  • Tehnilised näitajad

Te ei pea kulutama palju aega vaadates Nacra 580 Sport, et aru saada, millist purjetamisrõõmu see katamaraan teile võib anda, olgu siis kas lõbusõiduks või võistluseks. Avar trampliin on sobilik sõitmiseks kahe- või kolmekesi. Suure ujuvusega pontoonid on konstrueeritud selliselt, et katamaraanil oleks maksimaalne kaalu, tugevuse ja jäikuse suhe.

Jäikus on katamaraanidel väga oluline. Nacra katamaraanidel puudub nendele paatidele omane puudus – ühenduskohtade vähene jäikus, mille tõttu katamaraanid amortiseeruvad kiiremini ja kaotavad kiiruses ajal mil seda tõeliselt vajate. Nacra 580 Sport on vaba sellest puudusest! Selle katamaraaniga olete soetanud parima võimaliku omas klassis, seda on lihtne ja mõnus kasutada.

Nacra 580 Sport on varustatud unikaalse Nacra leiutisega – liikuvate svertidega, mis võimaldavad vaevata kasutada svertide eeliseid purjetades vastutuulekurssidel ja samas annab teile kindluse purjetada madalas vees ilma, et peaksite kartma svertide lõhkumist. Selline kombinatsioon on tõeline kingitus pikkade distantside sõitjatele. Avarat trampliini saab pingutada mõlemast küljest ning uskuge, pingul trampliin hoiab Teid kuivemana ja soojemana ning sedakaudu saate täiel rinnal nautida sõitu. MNX grooti ja fokat täiendab ideaalselt spinnaker, selline purjekomplekt tagab Teile aastateks sõidunaudingu.Nacra 580 Sport on teerajaja maailmas pikkadel distantsidel ja klubivõistlustel purjetavate katamaraanide seas just oma sõiduomaduste, perfektse ehituse ja turvalisusega.Kui Teil on seiklusvaimu, siis koos Nacra 580 Sport saate need hõlpsasti realiseerida. Nacra 580 Sport on parim hübriid sport- ja rannakatamaraani vahel.

Katamaraani pikkus 5,8m

Masti kõrgus 9,28m

Katamaraani laius 2,44m

Groodi pindala 17,57m

Foka pindala 4,9m

Spinnakeri pindala 23m