Katamaraan NACRA F18 INFUSION


Hind 17950 EUR+km; Race pack +1000 EUR
  • Tooteinfo
  • Tehnilised näitajad

Kui olete „paadunud spordihull“ siis F18 on Teile parim valik. Kõik mis vaja, on kokkupanemiseks valmis. Ühtegi pisiasja ei pea te ostma lisaks. Avate kastid, panete katamaraani kokku ja oletegi võistluseks valmis. Nii lihtne see ongi! F18 Infusion on oma nime saanud ehisutvalemi järgi ja on maailmas ainus katamaraan mida infusioonmeetodil seeriaviisiliselt toodetakse.  Infusioonmeetodil valmistatud pontoonid on maksimaalselt kerged ja jäigad ning iga liigutus rooli või purjega viib katamaraani otsesuunas edasi.   Suurekubatuurilise pontooni voolujooneline kuju vähendab triivimist ja lõikab vaevata ka suuremaid laineid mis teeb roolimise eriti kergeks, täpseks ja mugavaks.

Vastupidiselt teistele katamaraanitootjate toodetele stabiliseerib F18 Infusion ennast suurel kiirusel ise mis võimaldab hoida keskmist kiirust suuremana kui konkurentidel.

Täislattidega isepautiva süsteemiga foka, suurem spinnakeri kott, Harkeni soodi- ja halsinurga pingutussüsteemid võimaldavad täielikku kontrolli purjede üle. Spetsiaalsed sverdid aitavad sind purjetada vastutuulekurssidel kõrgemale kui konkurendid seda suudavad. Avar, neljalt poolt pingutatav trampliin annab pontoonidele veelgi suuremat jäikust ning hoiab purjetaja kuivemana.

Perfomance Race purjed koos pöörleva mastiga annavad koosluse mis võimaldab kasutada kogu tekkivat aerodünaamilist jõudu katamaraani edasiviimiseks.

See katamaraan lihtsalt ootab,et Te kasutaksid kõiki võimalusi kiiresti purjetada,  lennelda üle lainete ja vaadata üle õla kuidas konkurendid maha jäävad. Nacra F18 omanikud võivad rahulikult nautida oma katamaraani eeliseid võrreldes teiste katamaraanimarkidega ja alati purjetada võistlejate esirinnas.F18 Infusion laevastik kasvab väga kiiresti! Kui soovid olla alati konkurentsivõimeline, siis on F18 sinu õige valik. Seda kinnitavad võistlustulemused kogu maailmas.

Katamaraani pikkus 5,52m

Masti kõrgus 9,15m

Katamaraani laius 2,6m

Groodi pindala 17m

Foka pindala 4,15m

Spinnakeri pindala 21m